he Flavor Concentrates Explanations and Manual – Pipe dream Gourmet E-Tonics -->

Flavor Concentrates Explanations and Manual


הוראות הכנה:

 1. העמידו את הבקבוק על משטח מאוזן ויציב.

 2. פתחו בזהירות את הבקבוק כשהוא במצב אנכי, ע"י לחיצת הפקק לכיוון מטה וסיבוב נגד כיוון השעון (בבקבוקי ה-100 מ"ל – צ'אבי גורילה, אנא הקפידו לא לסובב עם כיוון השעון, אחרת תהדקו את הפיה למקומה ויהיה קשה להוציאה לאחר מכן).

 3. התרכיז בבקבוק מכיל כמות מדודה ליצירת נוזל בנפח הבקבוק (100 מ"ל או 500 מ"ל).
  בסופו של תהליך, הבקבוק יהיה מלא עם נוזל, עד הקו העליון (כפי שמסומן ע"י הקווים בתמונה א' ו-ב', בהתאם לנפח הבקבוק שהוזמן).

   

 

 1. מילוי בנוזל בסיס מוכן – הדרך הקלה:
  במידה ויש לכם נוזל בסיס מוכן עם כל המרכיבים המועדפים עליכם (VG + PG + Nicotine), נשאר רק למזוג אותו ולמלא את הבקבוק, כמתואר בסעיף 3 לעיל. צריך לקחת בחשבון שנוזל הבסיס יהיה מדולל עם התרכיז הקיים בבקבוק.
  אחוז התרכיז בבקבוק יהיה רשום על התווית (ליד שם הנוזל).
  ניתן גם לחשבו לבד, בהתאם להוראות המופיעות בהמשך (ראה סעיף 'חישוב אחוזי התרכיז')
  .

  התרכיז מכיל ברובו PG והחישוב לדילול הוא כדלקמן:
  • חישוב דילול הניקוטין – מכיוון שאין ניקוטין כלל בתרכיז, הוא ידלל את כמות הניקוטין בנוזל הבסיס שלכם ותקבלו, בסיום התהליך, נוזל עם פחות ניקוטין מנוזל הבסיס. ניתן לחשב את כמות הניקוטין שתתקבל בסיום הערבוב, בצורה הבאה:
   (1 פחות (אחוז התרכיז לחלק ל-100)) כפול כמות הניקוטין בנוזל הבסיס. לדוגמה, אם בנוזל הבסיס שלכם יש 4.5 מ"ג/מ"ל ניקוטין וכמות התרכיז היא 20%, אז החישוב הוא כזה:
   (1 פחות (20 לחלק ל-100)) כפול 4.5 שווה ל-3.6
   זאת אומרת, שלאחר הערבוב יתקבל נוזל עם 3.6 מ"ג/מ"ל ניקוטין (20% פחות מכמות הניקוטין בנוזל הבסיס).

   לנוחיותכם, מצורפת טבלה המציגה את חישובי ריכוז הניקוטין בנוזלי בסיס שונים, אל מול אחוזי תרכיז שונים. ניתן להשתמש בטבלה זו בכדי להימנע מחישובים:

   * לדוגמה בטבלה, אם אחוז התרכיז (Flavor %) הוא קרוב ל-25% ונרצה להגיע לנוזל מוכן ((Result Nicotine (mg/ml) עם קרוב ל-3 מ"ג/מ"ל ניקוטין, נבחר נוזל בסיס ((Base Nicotine (mg/ml) עם 4.5 מ"ג/מ"ל ונקבל נוזל עם 3.4 מ"ג/מ"ל בדיוק. 


  • חישוב דילול ה-PG/VG – לאחר הערבוב של נוזל הבסיס עם התרכיז, גם יחס ה-PG/VG של נוזל הבסיס ישתנה בהתאם לכמות התרכיז. מכיוון שהתרכיז הוא ברובו PG, במידה ונוסיף נוזל בסיס שברובו הוא VG (מקס VG), נקבל נוזל בהרכב הקרוב ל-100% VG פחות אחוז התרכיז. לדוגמה, אם אחוז התרכיז הוא 20% ונוזל הבסיס הוא 100% VG, בערבוב ביניהם, נקבל נוזל ביחס 20%PG/80%VG. במידה ונוזל הבסיס מכיל יחס אחר של PG/VG או במידה ואתם רוצים להגיע בסופו של תהליך לנוזל עם אחוז PG גבוהה יותר מאשר אחוז התרכיז, ניתן להיעזר בטבלה הר"מ:
   * לדוגמה בטבלה, אם אחוז התרכיז (Flavor %) הוא קרוב ל-25% ונרצה להגיע לנוזל מוכן (%Result PG) עם קרוב ל-30% PG, נבחר נוזל בסיס (Base Ratio) עם היחס הבא - 10%PG/90%VG ונקבל נוזל עם 32.5% PG בדיוק.
 1. לאחר מילוי נוזל הבסיס, סיגרו את הבקבוק בצורה הדוקה (ב-100 מ"ל צ'אבי גורילה, תהדקו עד השמע קליק שמרמז על כניסת הפיה למקומה) וערבבו היטב במשך כ-3 דקות...זהו...הנוזל שלכם מוכן לאיוד!

חישוב אחוזי התרכיז:

כשהמוצר יגיע אליכם, סה"כ אחוז התרכיז יצוין על התווית, ליד השם.
חישוב אחוז התרכיז מראש, מסייע בבחירת נוזל הבסיס המתאים לכם וניתן לחשבו לבד, עוד טרם סיום ההזמנה, בצורה הזאת:

 1. אחוז התרכיז, של כל טעם, מופיע ליד שמו:

  לדוגמה, במקרה הנ"ל - 18%.

 2. במידה ובחרתם תוספת טעם (Extra Flavor), צריך להוסיף לכמות הנ"ל עוד 20% ממנה. לדוגמה, אם אחוז התרכיז הוא 18%, התוספת היא 18X20%, שזה עוד 3.6%, סה"כ 21.6%.

 3. במידה ובחרתם תוספת קירור, צריך להוסיף לכמות הנ"ל את האחוזים שלה בהתאם לרמת הקור: 
  קריר - Chilled +0.70%, קר - Cold +1.50%, קפוא - Freeze +2.40%.
  לדוגמה, אחוז התרכיז הוא 18% + תוספת הטעם 3.6% + רמת קור Cold (קר) 1.50%, סה"כ התרכיז הוא 23.1%.

 4. במידה ובחרתם תוספת מתיקות, צריך להוסיף לכמות הנ"ל את האחוזים שלה בהתאם לרמת המתיקות:
  מתוק - Sweet +1%, מאוד מתוק - Extra Sweet +2%.
  לדוגמה, אחוז התרכיז הוא 18% + תוספת הטעם 3.6% + רמת קור Cold (קר) 1.50% + רמת המתיקות Sweet (מתוק) 1%, סה"כ התרכיז הוא 24.1%.

* לנוחיותכם, טבלה עם רשימת כל הטעמים ואחוז התרכיז בכל אחד.

 

סטיפינג (יישון הנוזל):
הנוזלים של פייפ-דרים טעימים לאידוי מיד לאחר הערבוב. ככל שעובר זמן, הטעמים בנוזל, מגיבים אחד לשני ומתרכבים, מה שגורם לשינוי מסוים בטעם. בנוסף, יש כאלו שמרגישים טעמי לוואי מסוימים (זה מאוד אינדיבידואלי), שלאט לאט נעלמים (עקב נידוף ו/או התרכבות עם מולקולות טעם אחרות). יש כאלו שמאוד אוהבים את השינוי הזה ויש שפחות. תתנסו בעצמכם ותחליטו. בכדי לבצע סטיפינג, תניחו את הנוזל במקום מוצל וקריר, למשך מספר ימים, כאשר בכל יום תערבבו אותו היטב ותשאירו את הפקק פתוח למשך כשעה. לאחר מספר ימים, טעמו את הנוזל. יש כאלו שמאוד אוהבים טעמים מסוימים, רק לאחר סטיפינג של חודש ויותר, אז במידה ומיד לאחר הערבוב, הנוזל לא ערב לחככם, תניחו אותו בצד וחזרו לטעום אותו לאחר תקופה. אתם עלולים להיות מופתעים לטובה!

 

 

 

רכיבים: פרופילן גליקול וחומרי טעם טבעיים ומלאכותיים.
נא להשתמש אך ורק כמתוכנן - כנוזל לסיגריה אלקטרונית.
הערה: כאשר אינו בשימוש, אנא אכסן באריזה המקורית, במקום מוצל וקריר.

© - Pipe Dream E-Tonics


WARNING: This product is not a smoking cessation product and has not been tested as such. The FDA has not evaluated the safety of this product or any of the statements made by the manufacturer. This product is intended for use by persons of legal age or older, and not by children, women who are pregnant or breast feeding, or persons with or at risk of heart disease, high blood pressure, diabetes, or taking medicine for depression or asthma. Nicotine is addictive and habit forming, and can be toxic if in contact with skin, or if swallowed. Nicotine can increase your heart rate and blood pressure and cause dizziness, nausea, and stomach pain. Inhalation of this product may aggravate existing respiratory conditions. Ingestion of the non-vaporized concentrated ingredients can be poisonous. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any condition, disorder, disease or physical or mental condition.

CA Proposition 65 WARNING: This product contains nicotine, a chemical known to the State of California to cause birth defect or other reproductive harm. Ingredients: Tobacco-Derived Nicotine, Vegetable Glycerin, Propylene Glycol, and Natural and Artificial Flavors.
Use only as intended - Under age sales to minors are prohibited and subject to criminal and civil penalties.
Note: Store in original packaging when not in use

Web Site Terms and Conditions
© - Pipe Dream E-Tonics

 

 


Get Connected

Copyright © 2024 Pipe dream Gourmet E-Tonics
Back to the top
Sale

Unavailable

Sold Out

-->